Slávnostné otvorenie COOP supermarketu v Bíňi

INFORMÁCIA O SEPAROVNÍ ODPADU

Svadba v krátkych sukniach - ukážka

Stretnutie starostov obcí Južného regiónu s ministrom dopravy, Árpádom Érsekom v Bíňi (fotogaléria)
Oslava jubilantov, 10. decembra 2016 (fotogaléria)

Vážení  hostia, prítomní, milí jubilanti!

Dovoľte mi, aby som vás čo najsrdečnejšie privítala tu v kultúrnom dome, kde každý rok už tradične stretávame, aby sme oslavovali tých dôchodcov, ktorý oslavujú svoje jubilejné narodeniny.

Rozmýšľala som, ako sa Vám dnes prihovoriť, nájsť vhodné myšlienky lebo medzi vami nie sú len starší ľudia, ktorí sú už dlhšiu dobu na dôchodku, ale sú medzi vami aj takí, ktorí ešte aktívne pracujú, a sú medzi vami aj takí, ktorí len nedávno prestúpili bránu dôchodkového veku, ale nemyslite si ani len na chvíľu, že ste zbytoční pre svoju rodinu pre ľudstvo, lebo mi vás potrebujeme, drahé a usilovné mamičky, ockovia, starí rodičia, prarodičia.

Vieme, že mnohí z vás, prešli tvrdou cestou života. Dnes by som chcela zastaviť čas, aby ste na ťažké chvíle zabudli, aby ste sa dnes dobre cítili medzi nami. Viem, že jeden deň nestačí, nestačil by ani celý život, aby sme Vám mohli  poďakovať za Vašu obetavú prácu, za vašu lásku, za vašu starostlivosť.

Milá jubilanti na dnešné oslavy som Vám nepriniesla veľký darček, ani sviečkami ozdobenú tortu, priniesla som Vám iba jedno veľké želanie, aby blížiace sa Vianoce priniesli do vášho života pevné zdravie, veľa radosti, pohody a lásky, aby ste ešte dlho žili medzi nami.

Vážení jubilanti obce Bíňa z celého srdca Vám blahoželáme.

XXI. Obecné oslavy v obrazoch

Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja

obce Bíňa na roky 2015-2020

XX. Obecné oslavy Bíňa, 15. augusta 2015

Klub dôchodcov v parlamente

MOST-HÍD zabíjačka 2014. február

Spomienka na revulúciu 1848-49

Bíňsky chlieb a víno z Bényi

Bínčania na VI. Svetovom stretnuti maďarov.